GR5

Etappes GR5 Hoek van Holland - Nice

Het deel van Hoek van Holland tot aan Luik hebben wij in 2003 en 2004 tijdens 10 weekenden gelopen.
Het deel vanaf Visé hebben wij van 2003 t/m 2015 gelopen in 11 vakanties.
De hele GR5 hebben wij gelopen in 112 dagetappes.
De totale lengte van de GR5 Hoek van Holland - Nice is circa 2185 km.

Etappes Hoek van Holland - Nice:
GR5 Deel 1: Hoek van Holland - Luik
GR5 Deel 2:

 EtappesDatum
1Visé - Micheroux - Banneux12/13 april 2003
 infoverslag
2Banneux - Ruy - Gmünd 5-12 september 2003
 infoverslag
3Gmünd - Hellange18-25 september 2004
  verslag
4Hellange - Custines9-16 april 2005
 foto'sverslag
5Custines - Schirmeck21 - 28 april 2006
 foto'sverslag
6Schirmeck - Thann11-22 april 2007
 foto'sverslag
7Thann - Les Allies7-18 april 2008
 foto'sverslag
8Les Allies - Nyon26 september - 3 oktober 2010
 foto'sverslag
9Nyon - Les Houches3 september - 11 september 2011
 foto's 
10Les Houches - Modane27 augustus - 4 september 2013
 foto's 
11Modane - Nice22 augustus - 7 september 2015
 foto's 


Etappes per dag Hoek van Holland - Nice:

Nr:Etappe:Afstand(km)Datum (d-m-j)
1Hoek van Holland - Rozenburg17,504-10-03
2Rozenburg - Oostvoorne19,005-10-03
3Oostvoorne - Goedereede19,001-11-03
4Goedereede - Herkingen17,002-11-03
5Herkingen - Nieuw Vossenmeer22,012-12-03
6Nieuw Vossenmeer - Bergen op Zoom22,013-12-03
7Bergen op Zoom -  Essen17,017-01-04
8Essen - Achterbroek18,918-01-04
9Achterbroek - Brecht21,821-02-04
10Brecht - Pulle23,222-02-04
11Pulle - Noorderwijk25,420-03-04
12Noorderwijk - Averbode26,021-03-04
13Averbode - Diest Jeugdherberg2024-04-04
14Diest - Lummen1625-04-04
15Lummen - N279 Hasselt - weg Hasselt-Eindhoven17,022-05-04
16Weg Hasselt - Eindhoven - Genk28,023-05-04
17Genk - Camping Mooi Zutendaal20,419-06-04
18Camping - Pietersberg Maastricht26,020-06-04
19Pietersberg (Cannerweg) - Visé26,610-07-04
 Totaal Hoek van Holland - Visé402,82003-2004
20AVisé - Luik21,811-07-04
20Visé - Micheroux20,912-04-03
21Micheroux - Banneux18,913-04-03
22Banneux - Winamplanche10,805-09-03
23Winamplanche - Ruy19,206-09-03
24Ruy - Vielsalm21,907-09-03
25Vielsalm - Grufflingen18,808-09-03
26Grufflingen - Tintsmuhle25,009-09-03
27Tintsmuhle - Obereisenbach15,910-09-03
28Obereisenbach - Gemund8,511-09-03
 Totaal Visé - Gemund1602003
29Gemund - Vianden14,818-09-04
30Vianden - (voor)Eppeldorf19,719-09-04
31Eppeldorf - (voor)Echternach21,220-09-04
32Echternach - Moersdorf24,221-09-04
33Moersdorf - Grevenmacher19,422-09-04
34Grevenmacher - Stadtbredinus21,223-09-04
35Stadtbredinus - Mondorf-les-Bains21,024-09-04
36Mondorf-les-Bains - Hellange13,625-09-04
 Totaal Gemund - Hellange1552004
37Hellange - Franse grens16,209-04-05
38Franse grens - snelweg Nancy/Metz2510-04-05
39Snelweg Nancy/Metz - Ternel2811-04-05
40Ternel - Ars sur Moselle23,412-04-05
41Ars sur Moselle - Pagny sur Moselle24,613-04-05
42Pagny sur Moselle - Mamey26,614-04-05
43Mamey - Liverdun23,415-04-05
44Liverdun - Custines9,616-04-05
 Totaal Hellange - Custines1772005
45Custines - Brin sure Seille2222-04-06
46Brin sur Seille - Vic sur Seille20,823-04-06
47Vic sur Seille - Asenoncourt23,724-04-06
48Asenoncourt - Ladange28,125-04-06
49Ladange - Lettenbach23,726-04-06
50Lettenbach - Wackenbach20,327-04-06
51Col du Donon - Schirmeck7,528-04-06
 Totaal Custines - Schirmeck1462006
52Schirmeck - le Hohwald23,512-04-07
53Le Hohwald - Andlau22,913-04-07
54Andlau - Châtenois25,114-04-07
55Châtenois - Ribeauvillé22,415-04-07
56Ribeauvillé - Auburre11,216-04-07
57Auburre - le Bonhomme18,617-04-07
58le Bonhomme  - col de la Schlucht18,318-04-07
59col de la Schlucht - Mittlach11,019-04-07
60Mittlach - hôtel du Grand-Ballon23,520-04-07
61hôtel du Grand-Ballon - Thann18,721-04-07
 Totaal Chirmeck - Thann195,22007
62Thann - Col des Perches20,208-04-08
63Col des Perches - Giromagny23,509-04-08
64Giromagny - Breviliers26,810-04-08
65Breviliers - Vandoncourt24,311-04-08
66Vandoncourt - Saint-Hippolite27,012-04-08
67Saint-Hippolite - Goumois26,213-04-08
68Goumois - La Rasse22,014-04-08
69La Rasse - Vilers-le-Lac25,515-04-08
70Vilers-le-Lac - Cerneux20,016-04-08
71Cerneux - Les Alliés11,017-04-08
 Totaal Thann - Les Alliés226,52008
72Les Alliés - Frambourg17,127-09-10
73Frambourg - Métabief23,328-09-10
74Métabief - Mouthe24,229-09-10
75Mouthe - Chapelle-des-Bois20,830-09-10
76Chapelle-des-Bois - La Cure27,401-10-10
77La Cure - Nyon20,802-10-10
 Totaal Les Alliés - Nyon133,62010
78Thonon-Les-Bains - Bernex25,803-09-11
79Bernex - Chalets de Bise13,604-09-11
80Chalets de Bise - Gîte de Trebentaz13,805-09-11
81Gîte de Trebentaz - Refuge de Chésery13,406-09-11
82Refuge de Chésery - Samoëns24,707-09-11
83Samoëns - Gîte Auberge de Salvagny7,708-09-11
84Gîte Auberge de Salvagny - Refuge de Moëde Anterne14,609-09-11
85Refuge de Moëde Anterne - Refuge Bellachat12,210-09-11
86Refuge Bellachat - Les Houches6,711-09-11
 Totaal Thonon-Les-Bains - Les Houches132,52011
87Les Houches - Les Contamines-Montjoie19,727-08-13
88Les Contamines-Montjoie - Refuge CAF de la Croix-du-Bonhomme13,228-08-13
89Refuge CAF de la Croix-du-Bonhomme - Refuge de la Balme19,429-08-13
90Refuge de la Balme - Pont Romano20,730-08-13
91Pont Romano - Refuge du Col-du-Palet13,931-08-13
92Refuge du Col-du-Palet - Refuge de la Leisse13,901-09-13
93Refuge de la Leisse - Pralognan-la-Vanoise18,702-09-13
94Pralognan-la-Vanoise - Refuge de Peclet-Poiset13,603-09-13
95Refuge de Peclet-Poiset - Modane15,104-09-13
 Totaal Les Houches - Modane148,22013
96Fourneaux - Refuge du Thabor13,622-08-15
97Refuge du Thabor - Plampinet20,123-08-15
98Plampinet - Briançon La Gare27,124-08-15
99Briançon La Gare - Brunissard19,325-08-15
100Brunissard - Château-Ville-Vieille13,026-08-15
101Château-Ville-Vieille - Ceillac16,427-08-15
102Ceillac - Maljasset13,428-08-15
103Maljasset - Fouillouse11,529-08-15
104Fouillouse - Larche13,530-08-15
105Larche - Bousiéyas20,031-08-15
106Bousiéyas - Saint-Étienne-de-Tinée18,001-09-15
107Saint-Étienne-de-Tinée - Roya13,502-09-15
108Roya - Refuge de Longon19,503-09-15
109Refuge de Longon - Saint-Dalmas-Valdeblore24,504-09-15
110Saint-Dalmas-Valdeblore - Utelle29,005-09-15
111Utelle - Aspremont23,006-09-15
112Aspremont - Nice Promenade des Anglais13,007-09-15
 Totaal Modane - Nice308,42015
 Totaal Hoek van Holland - Nice21852003-2015


Detail informatie
schema, spreadsheet, routekaart, overnachtingsadressen enz.

Plannen van etappes over de GR5